dron2
dron7
2-kopija
4-kopija-1
016
157
Lipanjski-2015-228
VV0A7967
Dan-Općine-Kriz-202
Dani-OpCine-KriZ-146-1
DJI_0376-2
IMG_0266
IMG_0317-1
Nik-1
proba2
sipcina38-kopija
previous arrow
next arrow

Općinski načelnik Marko Magdić s volonterima Gradskog društva Crvenog križa Ivanić-Grad i Crvenog Križa Općine Križ, obišao je i darivao socijalno ugrožene osobe Općine Križ.

Sukladno Sporazumu o osiguranju i izdvajanju sredstava za darivanje socijalno ugroženih osoba između Općine Križ, Centra za socijalnu skrb Ivanić-Grad i Gradskog društva Crvenog križa Ivanić-Grad, Općina Križ i ove će božićne blagdane darivati ukupno 106 osoba po popisu Centra za socijalnu skrb Ivanić-Grad i Matičnog ureda, i to stare i nemoćne te djecu iz socijalno ugroženih obitelji – korisnike Zajamčene minimalne, darivati će se i osobe s invaliditetom – korisnici Prava na osobnu invalidninu te osobe starije od 90 godina koje žive na području Općine Križ.

Iz Proračuna Općine Križ za podmirenje troškova darivanja socijalno ugroženih osoba uoči božićnih blagdana utrošiti će se gotovo 13.000,00 kuna.

[lsvr_gallery_cpt gallery=”136748″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]