Predstavnici Vatrogasne zajednice Općine Križ, predsjednik Branko Arbanas, dopredsjednik Stevo Horvat, zapovjednik Mario Matanić te predsjednik nadzornog odbora Zlatko Hrastić,  početkom prosinca 2016. godine, posjetili su Hrvatski sabor gdje su ih primili saborski zastupnici Mato Čičak, Dražen Barišić i Predsjednik Hrvatske vatrogasne zajednice i saborski zastupnik Ante Sanader. Povod susretu  bio je predstojeći nastup državnih prvaka DVD -a Razljev, na Olimpijadi – međunarodnom vatrogasnom natjecanju 2017. godine u Austriji, aktivnosti Vatrogasne zajednice Općine Križ u programu osposobljavanja vatrogasnih kadrova te kadrovski potencijali vatrogasaca Općine Križ. Tijekom susreta, dogovoreno je da će Vatrogasna zajednica Općine Križ dobiti maksimalnu podršku u predstojećem razdoblju za ostvarenje svojih ciljeva.

20161202_104155 vzo-sabor