Općinsko izborno povjerenstvo Općine Križ

O  B  A  V  J  E  Š  T  A  V  A

zainteresirane za rad u biračkim odborima na području Općine Križ na izborima za predsjednika Republike Hrvatske, koji će se održati dana 22. prosinca 2019. godine, da mogu prijavu podnijeti na obrascu kojeg mogu preuzeti OVDJE ili u sjedištu općinske uprave Općine Križ te popunjenu i potpisanu prijavu predati u Općini Križ u razdoblju od 25. 11. 2019. godine do zaključno s danom 06. 12. 2019. godine, u radno vrijeme općinske uprave Općine Križ (ponedjeljak, srijeda i četvrtak od 7-15 sati, utorak od 7-16 sati, petak od 7-14 sati).

Nepotpune prijave i prijave podnesene izvan navedenoga roka neće biti razmatrane.

Općinsko izborno povjerenstvo Općine Križ  podsjeća na odredbe članka 20. Zakona o izboru predsjednika RH koje određuju da:

– član biračkog odbora kao i zamjenik člana može biti samo osoba koja ima biračko pravo te

– da članovi biračkih odbora i njihovi zamjenici ne mogu biti članovi niti jedne političke stranke.