Općina Križ u suradnji s Udrugom hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Otok Ivanić prigodno će obilježiti blagdan Svih svetih obilaskom grobova poginulih i umrlih hrvatskih branitelja, polaganjem vijenaca kod Centralnog križa i paljenjem svijeća dana 30.10.2014. godine (četvrtak) sljedećim redoslijedom:
10,00 sati    Mjesno groblje Križ
11,00 sati    Mjesno groblje Kloštar Ivanić
12,00 sati    Centralni spomenik poginulim hrvatskim braniteljima u Ivanić-Gradu
12,15 sati    Groblje Centar Ivanić-Grad

Predstavnici Općine Križ, istog dana u 10,45 sati obići će mjesno groblje u Rečici Kriškoj i kod Centralnog križa položiti vijenac i zapaliti svijeće te u 11,00 sati posjetiti Spomen sobu poginulih branitelja Domovinskog rata.

Za blagdan Svih svetih dana 01.11.2014. godine (subota) na prilaznim pravcima prema mjesnom groblju Križ, regulacija prometa organizira se na sljedeći način:
1.    Promet u Zagrebačkoj ulici je jednosmjeran od raskrižja sa županijskom cestom u smjeru Križa do raskrižja sa Maksimirskom ulicom,
2.    Promet u Maksimirskoj ulici je jednosmjeran od Zagrebačke ulice do parkirališta kod mrtvačnice.
Regulacija prometa vrijedi za sva vozila osim za vozila hitne službe, vatrogasna vozila i vozila Ministarstva unutarnjih poslova.