lipanjski2016Općina Križ u suradnji s Mjesnim odborom Vezišće i ove godine dana 18.06.2016. godine, u čast naše slavne sugrađanke Milke Trnine i ove godine održava Lipanjske susrete u njenom rodnom selu Vezišću.

Očekuje se oko dvjestopedeset sudionika kulturno-umjetničkog i sportskog programa koji započinje u 14 sati nogometnim utakmicama na nogometnom igralištu u Vezišću i traje sve do 20 sati.

Svečani mimohod kroz Vezišće biti će upriličen s početkom u 17 sati i to od ribarske kućice na kraju Vezišća, mjesta gdje je nekada bio stari mlin, tj. rodna kuća Milke Trnine, pa sve do početka naselja i nazad do Doma kulture Milke Trnine. U 18 sati na ljetnoj pozornici iza Doma kulture Milke Trnine, započinje kulturno umjetnički program u sklopu kojeg nastupaju brojna kulturno umjetnička društva i zborovi.

Program:

14-18 sati/finale nogometnog kup-a