karate klub kik 019Općinski  načelnik Općine Križ Marko Magdić održao je danas prijem za mlade i uspješne članove karate kluba „Kik“ u povodu njihovih izvrsnih rezultata koje ostvaruju u posljednje vrijeme.

Na Prvenstvu Hrvatske u katama za mlađe uzrasne kategorije, Samobor  2016., karate klub „Kik“  nastupio je sa 8 natjecatelja u pojedinačnoj konkurenciji i sa dvije ekipe.

Mateo Čukelj, sa osvojenom titulom prvaka hrvatske u kategoriji mlađih učenika i dvije medalje sa ekipom sigurno spada u jednog od najuspješnijih natjecatelja spomenutog natjecanja. Ekipa mlađih učenika u sastavu Josip Dolić, Matej Gorić i Mateo Čukelj izvrstan uspjeh ostvarili su osvajanjem 2. mjesta kao i ekipa učenika u sastavu Dominik Gecan, Matej Gorić i Mateo Čukelj koji su osvojili 3. mjesto. Odličan nastup ostvarili su i Ida Matanić, Dorian Piljek, Filip Cvetko i Lidija Iljkić kojima je izostalo samo malo sportske sreće da se okite jednim od odličja.

Na prijemu kod Općinskog načelnika  uz trenera Darka Bunjevca, nazočili su i Ida Matanić, Mateo Čukelj, Mater Gorić, Dominik Gecan, Filip Cvetko i Luka Košćević koji je ujedno najistaknutiji član kluba, u kategoriji kadeta Luka je naime najbolji u svijetu i Europi.

Općinski načelnik Općine Križ, svima je njima čestitao na ovim izuzetnim rezultatima te poželio još mnogo sportskih uspjeha.

karate klub kik 004 karate klub kik 007 karate klub kik 008 karate klub kik 009 karate klub kik 014 karate klub kik 012 karate klub kik 016