Jedan od članova LAGA-a Moslavina, Inovativna Internet Udruga Vinara „e-vinarstvo“ iz Novoselca, sudjelovala je na 38. sajmu INOVA 2013. u Zagrebu. E-vinarstvo bilo je ujedno i predstavnik Zagrebačke županije i Općine Križ.

Jovica Nikšić, inovator i predsjednik udruge predstavio je na sajmu inovacija ukupno 7 novih radova-inovacija od koji je čak 5 osvojilo slijedeće nagrade:

Brončana medalja, „EKO-ATOMIZER“
Brončana medalja, „EL-door“
Brončana medalja, „DWC“
Srebrna medalja, „Wine Mixer“
Zlatna medalja, „Vakum-tok“

Nagrađeni inovator Jovica Nikšić izjavio je kako je izuzetno zadovoljan sa ocjenama i nagradama s obzirom da su prezentirani planovi za razvoj, nacrti i samo tehničke karakteristike i sl, bez izrađenog prototipa niti makete, što je inače vrlo teško obraniti kao rad bez „opipljivog“ proizvoda u bilo kojem obliku. Iz tog razloga vjeruje da bi rezultat bio puno veći da su postojale u udruzi mogućnosti ulaganja u proizvodnju istih uređaja i alata, no nastavak „borbe“ za istim slijedi u pronalaženju donatora i sponzora za razvoj inovacija do razine gotovog proizvoda i daljnji nastup na izložbama inovacija u Hrvatskoj i EU.