• 29 listopada, 2024
  • 6:00 pm
  • Viječnica Trg sv. Križa 5, Križ

s ciljem pomoći zainteresiranim građanima da se informiraju i pokrenu projekte u domeni obnovljivih izvora energije Općina Križ poziva sve zainteresirane na informativnu tribinu na temu Solarne elektrane i mogućnosti dobivanja novčanih sredstava iz Fonda za zaštitu okoliša u iznosu do 6.000,00 EUR-a.

Tribina će se održati Križu, na adresi Trg Sv. Križa 5 (prostor vijećnice u Društvenom domu u Križu) s početkom u 18 sati.

Na tribini ćete imati priliku uz stručnu podršku, saznati više o prednostima solarnih elektrana, procedurama prijave na fondove te dobiti odgovore na sva pitanja vezana uz ovaj projekt. Svaki sudionik tribine dobit će, određene pogodnosti koje će moći iskoristiti za pripremu projektne dokumentacije i izradu glavnog projekta.

Općina Križ ovom tribinom daje priliku građanima da saznaju više o financiranju vlastitih solarnih elektrana, što će doprinijeti stabilnosti našeg energetskog sustava i očuvanju okoliša. Pozivamo vas da nam se pridružite i informirate o tome kako možete iskoristiti sredstva i preuzeti aktivnu ulogu u energetskoj tranziciji našeg kraja.

Veselimo se vašem dolasku!