Završeni su i radovi asfaltiranja na projektu obnove pješačke staze u Ulici Milke Trnine u Križu i to od sportskog parka do kružnog toka. Vrijednost izvedenih radova je nešto manje od 40.000,00 EUR-a, a za iste je ostvareno sufinanciranje Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije u iznosu od 22.000,00 EUR-a. Na navedenoj trasi izmijenjena je i plinska mreža. U narednom periodu slijedi završetak radova uređenja pješačkih staza od sportskog parka do ulice Jandrinec, te u ulici Zdeneka Tomičeka do Doma zdravlja u Križu, a na spomenutoj trasi također će se izmijeniti plinska mreža.
Spomenimo da je ovih dana asfaltirano i parkiralište pored zgrade na Trgu Sv. Križa, a vrijednost spomenutih radova iznosila je 7.000,00 EUR-a.