U prigodi predstojećih božićnih i novogodišnjih blagdana policijski službenici PP Ivanić-Grad kao i prethodnih godina provode operativnu akciju „Mir i dobro“ . Akcija se provodi od 16.12.2013. godine (ponedjeljak) do 08.01.2014. godine (srijeda), a usmjerena je na povećanje razine sigurnosti za građane i imovinu, posebice sprječavanje vršenja kaznenih djela i prekršaja.
U cilju provedbe akcije policijski službenici PP Ivanić-Grad, pojačano će se angažirati na organiziranim slavljima i drugim javnim okupljanjima, a također će pojačano postupati u cilju sprječavanja nelegalne prodaje pirotehničkih sredstava, kao i zlouporabe oružja koje građani legalno posjeduju.
Dopis Policijske postaje Ivanić-Grad o operativnoj akciji „Mir i dobro“ u cijelosti možete pronaći ovdje.