Raspisan je Natječaj za dodjelu stipendija Zagrebačke županije za školsku/akademsku godinu 2013/2014. za učenike i studente.
Više o svemu možete saznati na internet stranici Zagrebačke županije, www.zagrebacka-zupanija.hr, gdje ujedno možete preuzeti i tekst natječaja te potrebne obrasce za prijavu.
Svi kandidati koji se odluče zatražene dokumente donijeti osobno, koji žele preuzeti obrasce ili kojima su potrebne detaljne upute, mogu se izravno obratiti Upravnom odjelu za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Zagrebačke županije, Zagreb, Ulica I. Lučića 2a, soba 13, tel. 6009-492, isključivo od 8,00 do 13,00 sati, kada će biti prisutan nadležan referent koji će moći pregledati dokumentaciju i dati daljnje upute.