caritas-second hand shop 006Jučer je u prostorijama Općine Križ održana prezentacija projekta otvaranja zaštitne radionice ‘Second hand shop-a’ u Križu. Ovaj je projekt pokrenut na inicijativu Slavice Bevande te je dobio potporu Caritasa župe Križ i Općine Križ. Cilj projekta je održavanje radionica za osobe s invaliditetom u vidu radne terapije, te će uključiti Udrugu za terapijske i pedagoške aktivnosti Bijeli jelen i Udrugu Ženske ruke, prihodi donacija u ‘Second hand shop-u’ namijenjeni su osobama s invaliditetom. Projekt su otvorenog srca prihvatili volonteri koji će surađivati s članovima udruga. Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić i župnik župe Križ Božo Pinjuh pozdravili su sve prisutne i potvrdili već ranije dogovorenu suradnju na projektu.

caritas-second hand shop 005 caritas-second hand shop 009 caritas-second hand shop 012 caritas-second hand shop 037