Proteklog vikenda, u subotu 31. kolovoza Dobrovoljno vatrogasno društvo Johovec proslavilo je 70 godina neprekidnog rada na vatrozaštiti u Općini Križ. Svečano postrojavanje domaćina i gostujućih DVD-a uz pratnju Limene glazbe DVD-a Križ održano je ispred novouređenog društvenog i vatrogasnog doma u nazočnosti Općinskog načelnika Općine Križ Marka Magdića. Predsjednik Vatrogasne zajednice Općine Križ Zlatko Hrastić u ime Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije, dugogodišnjem predsjedniku DVD-a Johovec Dubravku Smiljaniću uručio je Zahvalu. Uručena su povelje, priznanja i zahvale zaslužnim članovima DVD-a Johovec te svima onima koji su kroz godine pomagali radu tog dobrovoljnog vatrogasnog društva.