17. prosinca 2023. u nedjelju, Župni Caritas župe Križ organizira vrijednu akciju koja će početi već u 9:00 sati ispred Župne crkve – prodajom kolača i raznih proizvoda s ciljem prikupljanja sredstava za potrebite u zajednici.

Nakon s toga slijedi adventsko druženje koje počinje u 12:00 sati na platou u parku u centru Križa. Očekuje vas ugodna atmosfera i raznolika ponuda kako biste upotpunili svoj nedjeljni dan.

Osim toga, za sve ljubitelje adventskih događanja, tu je i adventski sajam koji će upotpuniti ugođaj dok će Udruga branitelja Općine Križ dijeliti  ribice, a Općina Križ pobrinula se za ukusne porcije fiša i gulaša. Udruga Škaf Križ će se pobrinuti da vam bude toplo uz podjelu kuhanog vina.

Za dodatnu dozu zabave zadužen je Tamburaški sastav “Šegrti”.

Djecu će razveseliti Bjelobradi gost iznenađenja i njegova pomoćnica.

Dođite i uživajte u ukusnim delicijama, toploj atmosferi i blagdanskom raspoloženju.