Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić – Grad danas započinje podjelu poklon paketa u sklopu tradicionalnog božićnog darivanja 128 osoba u socijalnoj potpori s područja Općine Križ, a  uoči božićnih i novogodišnjih blagdana. Općina Križ za tu je svrhu izdvojila 2.718,72 EUR-a u nadi da će za ove blagdane razveseliti osobe u potrebi.

Božićno je vrijeme, vrijeme nade i darivanja, suosjećanja jednih prema drugima. Zato Vas pozivamo da se ove nedjelje 17. prosinca, prve nedjelje Caritasa, pridružite tradicionalnoj akciji, Župnog Caritasa Župe Križ koja tijekom godine brine o 40 obitelji ili 130 korisnika. Sve donacije pomoću kojih će se prikupljati novac za potrebite (kolače, zimnicu, prehrambene proizvode, rukotvorine i sl.) možete donijeti u župnu crkvu u subotu 16. prosinca 2023. godine od 10,00 do 12,00 sati.