Na temelju članka 7. stavka 2. Pravilnika o provođenju javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta i zakup za ribnjake u vlasništvu Republike Hrvatske („Narodne novine“ br. 104/22) i objavljenog Javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ od 12. listopada 2023. godine, Povjerenstvo za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ objavljuje

OBAVIJEST o javnom otvaranju ponuda

Javno otvaranje ponuda pristiglih na Javni natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ, objavljenog na internetskoj stranici Općine Križ, oglasnoj ploči Općine Križ i na internetskoj stranici Ministarstva poljoprivrede od 12. listopada do 13. studenog 2023. godine provest će se dana 23. studenog 2023. godine s početkom u 10,00 sati u sjedištu Općine Križ u Križu, Trg Svetog Križa 5 (prostor vijećnice).

Postupak javnog otvaranja ponuda bit će proveden uz video nadzor, odnosno snimat će se.