Osnovna škola Milke Trnine Križ danas je domaćin natjecanja osnovnih škola u rukometu za dječake kategorija 7. i 8. razred na nivou Zagrebačke županije. Sportska dvorana Osnovne škole Milke Trnine ugostila je tako ukupno 8 najboljih učeničkih ekipa s područja Županije i to Osnovne škole Stjepana Radića iz Božjakovine, Osnovne škole Ksavera Šandora Đalskog iz Donje Zeline, Osnovne škole Eugena Kumičića iz Velike Gorice, Osnovne škole Ljudevita Gaja iz Zaprešića, Osnovne škole Dubrava iz Vrbovečke Dubrave, Osnovne škole Rude iz Ruda, Osnovne škole Vladimir Nazor iz Pisarovine te ekipu domaćina Osnovne škole Milke Trnine iz Križa. Natjecanje je službeno otvorio Općinski načelnik Općine Križ te svim ekipama zaželio puno uspjeha i fair play.