Ovih dana završeni su cijelosti radovi na izmjeni krovišta na društvenom i vatrogasnom domu u Johovcu, a sve sklopu tekućeg investicijskog održavanja društvenih domova. U sklopu radova izmijenjena je dotrajala drvena građa krovišta sa kojeg je skinut stari crijep te je stavljen novi limeni pokrov.

Zahvaljujući ugovoru sklopljenom sa Zagrebačkom županijom, za obnovu društvenog i vatrogasnog doma u Johovcu-sanaciju krovišta, dobivena je kapitalna pomoć koja se dodjeljuje za izgradnju i uređenje infrastrukture na ruralnim prostorima jedinicama lokalne samouprave, u iznosu 70.000,00 kuna. Ostatak sredstava do ukupne vrijednosti projekta koja iznosi 150.000,00 kuna, osigurala je Općina Križ. U narednom periodu planira se obnoviti i strop spomenutog društvenog i vatrogasnog doma.