Zagrebačka županija i u slijedećoj godini nastavlja s poticanjem i financiranjem mnogobrojnih programa i projekata s ciljem obogaćivanja turističke ponude i pozicioniranja Zagrebačke županije kao zanimljive turističke destinacije.
Tako je raspisan milijun kuna vrijedan natječaj za dodjelu bespovratnih financijskih potpora u 2014. godini za organiziranje i održavanje gospodarskih, tradicijskih, kulturnih, sportskih ili drugih manifestacija na području županije koje potiču razvitak turističke djelatnosti. Natječaj je otvoren do 30. siječnja 2014. godine. Prilika je to i da udruge s područja Općine Križ prijave svoje manifestacije u cilju osiguranja dodatnih novčanih sredstava za održavanje istih.
Više informacija saznajte na www.zagrebacka-zupanija.hr