U NEDJELJU 25. KOLOVOZA KOTLOVINA, BICIKLIJADA TE OLDTIMERI

Ako ste  mislili da će ova nedjela biti dan odmora nakon petka i subote u Križu, varate se, jer ove sadržaje nikako ne smijete propustiti!

Od 10 sati započinje Kotlovinijada Udruge branitelja Općine Križ koja će okupiti dvadesetak  ekipa sa zajedničkim ciljem, spravljanja najbolje kotlovine. Svi posjetitelji moći će i kušati kotlovinu od 13 sati.

U 11 sati starta obiteljska biciklijada koja tradicionalno potiče rekreaciju i druženje obitelji u prirodi, a i ove godine biciklistima je domaćin Mjesni odbor Konšćani. Biciklijadu organizira Općina Križ uz potporu Vatrogasne zajednice Općine Križ, Gradskog društva Crvenog križa Ivanić-Grad i Biciklističkog kluba Ivanić.

Bicikliste na povratku u Križ očekuje okrjepa, a i mogućnost razgledavanja starodobnih vozila i to od 13 sati u sklopu Susreta vlasnika povijesnih vozila OTK Ivanić-Grad „25 srebrnih“.