OBAVIJEST O PRIVREMENOM ZATVARANJU PROMETA PRIGODOM ODRŽAVANJA PROGRAMA DANA OPĆINE KRIŽ 2024. GODINE

U petak 23. kolovoza 2024. godine od 18:00 sati do subote 24. kolovoza u 03:00 sata, bit će zatvoren promet na Trgu Sv. Križa iz svih pravaca, te promet na dijelu Zagrebačke ulice od Trga Sv. Križa do skretanja u Maksimirsku ulicu.

U subotu 24. kolovoza 2024. godine od 18:00 sati do nedjelje 25. kolovoza u 03:00 sata, bit će zatvoren promet na Trgu Sv. Križa iz svih pravaca, te promet na dijelu Zagrebačke ulice od Trga Sv. Križa do skretanja u Maksimirsku ulicu.

U nedjelju 25. kolovoza 2024. godine od 11:00 do 12:30 sati, u vrijeme održavanja starta i cilja Obiteljske biciklijade, privremeno se zatvara promet na Trg Sv. Križa iz Ulice Braće Radića i Ulice Josipa Badalića dok će promet preko Trga Sv. Križa iz smjera Novoselca Ulicom Milke Trnine i Zagrebačkom ulicom biti otvoren.
Istog dana, radi održavanja Jubilarnog susreta vlasnika povijesnih vozila OTK Ivanić-Grad, od 12:30 do 13:30 sati bit će zatvoren promet na Trgu Svetog Križa iz svih pravaca, te promet na dijelu Zagrebačke ulice od Trga Svetog Križa do skretanja u Maksimirsku ulicu.

Spomenuta regulacija prometa u periodu od 23. kolovoza 2024. godine (petak) od 6:00 sati do 25. kolovoza 2024. godine (nedjelja) u 13:30 sati odnosi se i na promet u mirovanju te parkiranje neće biti moguće na Trgu Svetog Križa i dijelu Zagrebačke ulice.

Dio Trga Sv. Križa na kojem se zatvara promet bit će metalnim barijerama/rampama odvojen od ostalih prometnih površina koje su otvorene za promet.

Zahvaljujemo na razumijevanju!