Pokrenuti radovi na uređenju instalacija u društvenim domovima Konšćani i Rečica Kriška

Općina Križ uz inicijativu i mjesnih odbora, sustavno vodi brigu o uređenju društvenih domova. Nakon što je protekle godine uređen krov Doma kulture Milke Trnine u Vezišću, a krajem 2016. godine započeli su te nedavno i završeni radovi na ugradnji novog pokrova na krovu društvenog doma u Johovcu, ovih su dana započeli unutarnji radovi u društvenom domu u naselju Konšćani.

Radovi obuhvaćaju kompletnu obnovu instalacija vode, odvodnje, struje te izgradnju sanitarnog čvora. Vrijednost radova je oko 40.000,00 kuna, a tijekom ove godine planira se i obnova poda sale te se stari dotrajali parket planira zamijeniti novom keramikom.

Osim u Konšćanima, ovih su dana izvedeni radovi na obnovi plinskih instalacija u Društvenom domu u Rečici Kriškoj gdje su ujedno nabavljena nova grijaća tijela, odnosno dvije plinske peći.