Sazvana  28. sjednica Općinskog vijeća Općine Križ

Predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ Đuro Paher sazvao je 28. SJEDNICU OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRIŽ. Sjednica će se održati dana 13.06.2016. godine (ponedjeljak) u 18 sati u sjedištu općinske uprave Općine Križ u Križu, Trg Svetog Križa 5.

Spomenuta sjednica biti će održana istovremeno sa sjednicama Gradskog vijeća Grada Ivanić-Grada i Općinskog vijeća Općine Kloštar Ivanić.

Saziv 28. sjednice Općinskog vijeća Općine Križ

Općina Križ objavljuje JAVNI NATJEČAJ za obavljanje komunalne djelatnosti redovitog održavanja nerazvrstanih cesta u zimskim uvjetima -„zimska služba“ na području Općine Križ na temelju ugovora o povjeravanju komunalnih poslova. Isti je objavljen dana 06.06.2016. godine u Narodnim novinama.  Rok za dostavu ponuda je 8 dana od objave natječaja, tj. do zaključno s 14.06.2016. godine.

Link na natječaj: http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx