Sazvana 11. sjednica Općinskog vijeća Općine Križ

Predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ Đuro Paher sazvao je 11. SJEDNICU OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE KRIŽ

Sjednica će se održati dana 23. 04. 2014. godine (srijeda ) s početkom u 17,30 sati u sjedištu općinske uprave Općine Križ u Križu, Trg Svetog Križa 5.

Za sjednicu je predložen slijedeći

DNEVNI RED:

1.    Aktualni sat.
2.    Razmatranje prijedloga i donošenje Odluke o raspisivanju izbora za članove vijeća mjesnih odbora na području Općine Križ.
3.    Razmatranje prijedloga i donošenje Odluke o načinu ostvarivanja prednosti pri upisu djece u Dječji vrtić Križ.
4.    Razmatranje prijedloga i donošenje Zaključka o davanju suglasnosti na konačni tekst Sporazuma o provedbi projekta rekonstrukcije i gradnje sustava javne rasvjete (Masterplan javne rasvjete).
5.    Razmatranje prijedloga i donošenje Odluke o povratu uplaćenog vodnog doprinosa.