Božićni koncerti Limene glazbe DVD-a Križ i KUD-a Graničar

I ove godine,Limena glazba DVD-a Križ i KUD ”Graničar” Križ organiziraju tradicionalne manifestacije, Božićne koncerte.

Limena glazba DVD-a Križ, Božićni koncert održati će dana 26.12.2013. godine u Domu kulture Josip Badalić u Križu, s početkom u 19:00 sati, a nakon Božića i vremena provedenog s najbližima u toplini vašeg doma, dođite u Sportsku dvoranu Osnovne škole Milke Trnine Križ u subotu, 28.12.2013. godine, gdje će se s početkom u 19:00 sati održati Božićni koncert KUD-a Graničar.

Uz sve sekcije KUD-a, nastupit će i gosti: KUD ”Ivan Meštrović” Vrpolje i KUD ”Širokopoljac” Široko polje.

Božićna čestitka Općinskog načelnika Općine Križ i Predsjednika Općinskog vijeća Općine Križ

Drage građanke i građani Općine Križ,

pred nama su blagdanski dani, dani kada se obitelj okuplja u zajedništvo, kada nam Božić vraća vjeru i puni dom radošću. Radujmo se Božiću, zaboravimo sve što je loše, sve što nas je sputavalo u našim željama i htijenjima.

Božićni su dani vrijeme koje  nadahnjuje na toleranciju, poštivanje i optimizam, na vjeru i nadu da ćemo uspjeti riješiti sadašnje teškoće. U tom uvjerenju, želimo sugrađankama i sugrađanima te suradnicama i suradnicima, kao i svim ljudima dobre volje, sretan i blagoslovljen Božić, te uspješnu Novu 2014. godinu.

Općinski načelnik Općine Križ
Marko Magdić, struč. spec. oec.

Predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ
Đuro Paher