Sazvana 3. sjednica Općinskog vijeća Općine Križ

Za srijedu, dana 11. rujna 2013. godine,  s početkom u 17,30 sati, predsjednik Općinskog vijeća Općine Križ Đuro Paher, sazvao  je 3. sjednicu Općinskog vijeća Općine Križ koja će se održati u sjedištu općinske uprave Općine Križ, Trg Svetog Križa 5, (u vijećnici).
Dnevni red 3. sjednice Općinskog vijeća Općine Križ, možete pogledati OVDJE

OBAVIJEST GRAĐANIMA

Obavještavamo stanovnike Općine Križ, a posebno užeg centra naselja Križ, o posebnoj regulaciji prometa te privremenog zatvaranja prometa u strogom centru Križa tijekom obilježavanja Dana Općine Križ.

Dana 14.09.2013. godine (subota) od 10:00 sati do 04:00 sata 15.09.2013. godine (nedjelja), zatvara se promet na Trgu Svetog Križa i dijelu Zagrebačke ulice od Trga Svetog Križa do Maksimirske ulice u Križu.

Sve sumještane i stanovnike, te obrtnike i trgovce molimo za razumijevanje te poštivanje ove Odluke.